d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ide Spac
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 6 2025 02:26am
Mam 6 godzin
Trzeba byko zostac bezrobotnym :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 02:27am
Ja też chyba idę spać.
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 6 2025 03:13am
Komu dobrze 😒
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 05:57am
Pospałem ze 2 godzinki, musi mi wystarczyć.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 06:31am
Pospałem ze 2 godzinki, musi mi wystarczyć.


w robocie nie byłeś? :angry:
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 6 2025 07:04am
Pospałem ze 2 godzinki, musi mi wystarczyć.


Dalej kolega śpi chyba co
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 07:43am
Pospałem ze 2 godzinki, musi mi wystarczyć.


kurwa śpisz dalej czy co?!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 09:12am
w robocie nie byłeś? :angry:


Kumpel dzisiaj odwołał akcje.
Dalej kolega śpi chyba co


kurwa śpisz dalej czy co?!


Byłem na dworze.
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 6 2025 09:27am
kazdy dzien to jebany dzien swistaka
znowu do roboty :wacko: :cry:
jak ludzie to robia przez 40 lat lol? to jakis koszmar i obled

This post was edited by enemy_matka_ojciec on Nov 6 2025 09:27am
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 09:32am
Kumpel dzisiaj odwołał akcje.




Byłem na dworze.


jesteś już z Nami ? masz seteczkę ? ja zaraz idę po Argusiki B)

kazdy dzien to jebany dzien swistaka
znowu do roboty :wacko: :cry:
jak ludzie to robia przez 40 lat lol? to jakis koszmar i obled


znajdz tak jak ja bogatego Amerykanina i idz na rente on będzie dbał o Ciebie i Cię utrzymywał :blush:
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll