Kumpel dzisiaj odwołał akcje.
Byłem na dworze.
jesteś już z Nami ? masz seteczkę ? ja zaraz idę po Argusiki
kazdy dzien to jebany dzien swistaka
znowu do roboty :wacko: :cry:
jak ludzie to robia przez 40 lat lol? to jakis koszmar i obled
znajdz tak jak ja bogatego Amerykanina i idz na rente on będzie dbał o Ciebie i Cię utrzymywał