a jak do pracy nie wstaniesz? wypijesz na fajrant Faf :(
Już byłem kupić. Kumpel ma do mnie zadzwonić o 7, czy na pewno jutro pracujemy, powiedział, że na 90% tak, ale ma jeszcze z rana przedzwonić. Nie no, ja wstanę, tylko raz do roboty zaspałem po wypiciu alkoholu, setka śliwki na tym zaważyła
Weź dwie
Na razie wziąłem jedną. Jak wypiję, to zobaczymy.