d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Posty Musze Klikać , Ktoś Był W Mońkach?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 5 2025 09:00am
Kto z Moniek ten koks amerykancki
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 5 2025 09:07am
Kiedyś chętnie bym posiedział w Moni89, a teraz to pewnie przelatana lepiej, niż niejedna pani aktorka.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 09:12am
Ty te konto kupiłeś, Andrzej?
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 5 2025 09:17am
Ty te konto kupiłeś, Andrzej?


Pamiętam, że Rogh miał na imię Andrzej, ale to chyba nie on. ;p
Member
Posts: 20,810
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 5 2025 09:20am
Pamiętam, że Rogh miał na imię Andrzej, ale to chyba nie on. ;p


a łukasz na drugie andrzej miał
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 09:21am
Pamiętam, że Rogh miał na imię Andrzej, ale to chyba nie on. ;p


Dokładnie, RoGH to Andrzej :+)
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 5 2025 09:24am
Konto stare nie używane , czas wrócić bo handel in game is so sad
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 5 2025 09:56am
O kurde dopiero teraz widzę jd nie liche ciekawe ile takie konto kosztuje talarów B)



Jak byś nie wiedział to mój drogi kolega został niesłusznie zbanowany za ponownia B)
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 5 2025 10:00am
O kurde dopiero teraz widzę jd nie liche ciekawe ile takie konto kosztuje talarów B)

^koks_Andrzej

Jak byś nie wiedział to mój drogi kolega ^Pozer został niesłusznie zbanowany za ponownia B)


Przykro dla mnie 😓
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 5 2025 10:03am
Przykro dla mnie 😓


Dla mnie jeszcze bardziej B)
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll