Zawsze jak wejdziesz do tego tematu to zawsze jest pelno krzykow i placzu anty fanow drogi kolego, jakby nie mieli innych zajec w zyciu :mellow: ^czu ^extravagant ^fafnirek ^funy ^przykrasprawa ^hef ^rurzowiak ^colos ^tx0
Mówiłeś, żeby nie pisać nic w tym temacie, to po co mnie oznaczasz? Sam się prosisz.