d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Uczucie Pustki
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 3 2025 09:58am
Właśnie skończyłem Attack on Titan :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 09:59am
Opowiedz jak było.
Member
Posts: 20,807
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 3 2025 09:59am
teraz poe 1
Member
Posts: 6,796
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 3 2025 10:31am
Też tak miałem sadeg
Member
Posts: 37,045
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 3 2025 11:02am
Żałuję, że nie oglądałem tego jak już wszystko wyszło bo przez te przerwy w ostatnich filmach nie do końca pamiętałem co się poprzednio działo. Tak czy siak dobra baja
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 3 2025 11:08am
Co to niby te Attack on Titan drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 3 2025 11:27am
Też tak miałem sadeg


Muszę dzisiaj wciągnąć całego chainsaw mana i idę jutro do kina na film, bo juz kończą wyświetlać u mnie

This post was edited by Pozdrawiam on Nov 3 2025 11:27am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 12:28pm
Chińskie baje i wogule.
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 3 2025 12:32pm
Co to niby te Attack on Titan drogi kolego? :mellow:


Serial dokumentalny o kibicach manczesteru united, którzy zmagają się z depresją, wodogłowiem oraz są dumnymi posiadaczami dodatkowych chromosomów.
Niezwykle smutny i dołujący dokument.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 12:34pm
Serial dokumentalny o kibicach manczesteru united, którzy zmagają się z depresją, wodogłowiem oraz są dumnymi posiadaczami dodatkowych chromosomów.
Niezwykle smutny i dołujący dokument.


Jestem po 2 setkach i mnie to rozśmieszyło.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll