d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Troszkę Mnie Denerwuje
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 05:59am
Wsciekle ataki nieprzyjemnych uzytkownikow drogi kolego :mellow:


Ty jak zwykle coś nadinterpretujesz.
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 3 2025 06:01am
Ty jak zwykle coś nadinterpretujesz.

:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 06:02am
:mellow:


Miałeś już uwagę zwróconą, za spamowanie mellowami, korci cię +10%?
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 3 2025 06:03am
Miałeś już uwagę zwróconą, za spamowanie mellowami, korci cię +10%?


miałeś się go nie czepiać. miała być zgoda :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 06:04am
miałeś się go nie czepiać. miała być zgoda :mellow:


To on się mnie nonstop czepia. Najmniej lubiany użytkownik tego forum.
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 3 2025 06:06am
Miałeś już uwagę zwróconą, za spamowanie mellowami, korci cię +10%?

Moze drogi kolego boj sie o siebie bo zawsze najpierw skaczesz potem placzesz :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 06:07am
Moze drogi kolego boj sie o siebie bo zawsze najpierw skaczesz potem placzesz :mellow:


Nigdy tak nie było.
Member
Posts: 10,522
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 3 2025 06:08am
Konfidenci tak już mają, że w ich towarzystwie, robi się duszno i nieprzyjemnie.
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 3 2025 06:09am
miałeś się go nie czepiać. miała być zgoda :mellow:

Rowniez nie rozumiem jego zachowanie drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 06:10am
Konfidenci tak już mają, że w ich towarzystwie, robi się duszno i nieprzyjemnie.


Niedawno dostałem pma od jednego z użytkowników tego forum, że z tym konfidentem trzeba coś zrobić, zgłosić do prokuratury (moderacji) bo tylko się rzuca do innych i ich prowokuje.
Go Back To Polska Topic List
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll