Konfidenci tak już mają, że w ich towarzystwie, robi się duszno i nieprzyjemnie.
Niedawno dostałem pma od jednego z użytkowników tego forum, że z tym konfidentem trzeba coś zrobić, zgłosić do prokuratury (moderacji) bo tylko się rzuca do innych i ich prowokuje.