Zazdroszczę Wam panowie, ja od 6h na nogach ponad, dwie kawki były, naleśniki i póki co tylko baki bezgruzowe, ani śladu po klocku. Zazwyczaj byłem już po dwóch posiedzeniach, zaczynam się martwic :cry: dam znać jak się poprawi :cry:
Na taką przypadłość jest jedna znakomita metoda. Bardzo tajemnicza metoda, lecz dająca w 100% pozytywne wyniki.
Notorycznie i codziennie używa jej sam
i zawsze jest z niej zadowolony oraz usatysfakcjonowany.
Jak zapytasz, to odpowiem jaki to trick. Zagadkowy trick.