D2jsp usunęło mi maila, do którego było zarejestrowane te konto. Chciałem zmienić maila na inny i mówią mi, że takiego maila w systemie nie ma. Co jest do chuja? Muszę teraz jakieś recovery robić, żeby nadać nowego.
/Oczywiście fizycznie mi tego maila nie usunęli, po prostu według nich na ten, co podałem im 18 lat temu nie jest zarejestrowane te konto.
No to teraz sobie wyobraź, jak musiał wkurwić się użytkownik
który nigdy nie zmieniał maila, nigdy nie zmieniał hasła do konta, a ani mail, ani hasło nie pasują, a administracja położyła na niego i jego prośby, spoconą lachę.
Lepiej uważaj. ;-(