mi się wydaje, że to zupełny przypadek i są swoimi całkowitymi przeciwnościami, nie ma żadnych dowodów na to, że Kupcia to fusik pusik i na to, że Kupcia pobił menela i uciekł do Rumunii żeby nie ponieść konsekwencji prawnych i jeść pyszne ziemniaczki :)
O Toto
Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum.
Temat wyczerpany można zamykać
