Pamiętam, że już pytałeś o to kiedyś :lol:
Nie mam zdania co prawda, ale jeśli kiedykolwiek jakimś cudem takie przybytki powstaną,
to trzymam kciuki abyś dostał tam posadkę dyrektora i stanowił wzór do naśladowania dla kolejnych takich "instytucji".
Pozdrawiam cieplutko!!!!!
i to mi sie kurde podoba
ja, dyrektor panstwowej placowki, podejmujacy decyzje ktora dupa idzie do komnat gwaltu a ktora trzeba wykastrowac