d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bicie Konia I Piwko
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,335
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 2 2025 12:15pm
browary nie klepia juz jak kiedys :( walenie wloczykija nie sprawia juz takiej przyjemnosci :(


Musisz zrobic przerwy
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Nov 2 2025 12:29pm
bicie tak zwanej konicziły
Member
Posts: 11,251
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 2 2025 02:36pm
bicie tak zwanej konicziły


Konczity wurst
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 2 2025 03:10pm
Zioło, to było coś. Dopóki się nie znudziło.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 2 2025 05:04pm
Zioło, to było coś. Dopóki się nie znudziło.


przypal sobie jeszcze B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 2 2025 05:35pm
przypal sobie jeszcze B)


Ostatnim razem było w kwietniu przypalane B)
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 2 2025 05:36pm
walenie koksu pizda nad głową i bicie amstafa pytolem po pysku
Member
Posts: 2,335
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 2 2025 06:53pm
walenie koksu pizda nad głową i bicie amstafa pytolem po pysku


Co u popka ostatnio w ogole? Po akcji z owczarkiem niemieckim i pobyciu w psychiatryku cos cicho o nim
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 2 2025 06:55pm
Co u popka ostatnio w ogole? Po akcji z owczarkiem niemieckim i pobyciu w psychiatryku cos cicho o nim


Siadło mu od narkotyków, że był w psychiatryku?
Member
Posts: 2,335
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 2 2025 08:00pm
Siadło mu od narkotyków, że był w psychiatryku?


Wychlastal owczarka niemieckiego kutasem na zywo i wrzucil to do mediow spolecznosciowych. Jak sie ludzie wkurwili i zaczeli po nim jechac to probowal grac karta uzaleznionej ofiary, typowe zachowanie dla patusow
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll