d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1198199200201202419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 2 2025 02:33pm
Zawsze do fajki musi być kawka :+)


Ojjj tak, pamiętam jak kopciłem jeszcze normalne pety,
to pierwsza po pobudce kawka i pierwszy papieros to był dla mnie jak rytuał, pierwsze czynności i smakowały naaaaajlepiej :) Jedno i drugie MUSIAŁO być!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 2 2025 02:35pm
Ojjj tak, pamiętam jak kopciłem jeszcze normalne pety,
to pierwsza po pobudce kawka i pierwszy papieros to był dla mnie jak rytuał, pierwsze czynności i smakowały naaaaajlepiej :) Jedno i drugie MUSIAŁO być!


Ja czasem kawki z rana sobie oszczędzę, ale faja musi być. Tzn. zapalę pierw, a potem drugiego papierosa palę do kawki już ^_^
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 2 2025 05:19pm
poszedł spać to i ja idę :wacko:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 2 2025 05:37pm
^fafnirek poszedł spać to i ja idę :wacko:


Nie idź :angel:
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 2 2025 10:37pm
Nie idź :angel:


wstawaj na kawkę już zaparzyłem ! :hug:
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 3 2025 01:15am
2h na nogach i dwie czarne z cukrem już byly w tym czasie. Ze dwie kolejne jeszcze wlecą jeszcze w ciagu dnia :)
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 3 2025 01:27am
2h na nogach i dwie czarne z cukrem już byly w tym czasie. Ze dwie kolejne jeszcze wlecą jeszcze w ciagu dnia :)


co robisz? :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 02:12am
wstawaj na kawkę już zaparzyłem ! :hug:


Jeszcze spałem wtedy :hug: musiałem wstać po 8, bo sąsiad po kostki dla psa przyszedł, które miałem dla niego przyszykowane. Zaraz sobie parzę kawkę :bouncy:
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 3 2025 02:17am
Jeszcze spałem wtedy :hug: musiałem wstać po 8, bo sąsiad po kostki dla psa przyszedł, które miałem dla niego przyszykowane. Zaraz sobie parzę kawkę :bouncy:


ja się nałoiłem . id spać :wacko:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 02:18am
ja się nałoiłem . id spać :wacko:


Tak z rana? Dobry jesteś :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
Prev1198199200201202419Next
Add Reply New Topic New Poll