Co robi najgorszy na świecie bramkach piłki kopanej na wejściu do klubu, gdzie madki userów z jsp mają wstęp za free?
Zastanawia się poważnie po co dołączył do manczesteru united, po czym siada w kącie i po cichutku płacze, marząc przy okazji oraz mając również ogromne pokłady nadziei, że trener nigdy nie wystawi go na boisko.
Taki bramkarz musi mieć wyjątkowo smutne i podłe życie.