Macie z chemicznym obsesję na punkcie pewnych użytkowników :)
robią zamieszanie bo nic sie nie dzieje w ich temacie to sobie wkręcą, że mają antyfanów i spine z nimi
Zaraz Ci napisze, że to jest płacz :lol:
Jaki płacz, drodzy koledzy
This post was edited by Helthalvstor on Nov 1 2025 09:49am