☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
196
197
198
199
200
419
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22518
Replies: 4187
Track Topic
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1971
Oct 31 2025 12:16pm
Ja zrobiłem sobie kolejną kawkę :+)
kondes
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1972
Oct 31 2025 12:47pm
eejjjj we warszawskim mcd maja całkiem dobra kawke nie to co na prowincji. Serio chyba warszawskie chlopaki zglaszali ze chujnia
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1973
Oct 31 2025 01:07pm
Quote (
kondes @ Oct 31 2025 07:47pm
)
eejjjj we warszawskim mcd maja całkiem dobra kawke nie to co na prowincji. Serio chyba warszawskie chlopaki zglaszali ze chujnia B)
Ja byłem dzisiaj u sąsiada na kawce. Ale zajebistą zrobił
czu
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#1974
Nov 1 2025 01:30am
już po kawce
kondes
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1975
Nov 1 2025 03:09am
Zaraz bede robił kawkę
BrakNicku
Member
Posts: 8,716
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#1976
Nov 1 2025 03:18am
Quote
Zaraz bede robił kawkę B)
spam kawka to też poproszę
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1977
Nov 1 2025 09:42am
Właśnie wypiłem kawkę, ciocia robiła.
DrizztEU
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
7,271.09
#1978
Nov 1 2025 11:05am
Zaraz sobie chyba zrobię również kolejną, pochmurny i zamulony dzień u mnie. Posiedzieć zamierzam raczej dłużej więc nie zaszkodzi o tej porze
cbx1992
Member
Posts: 30,646
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#1979
Nov 1 2025 11:10am
Quote (
DrizztEU @ Nov 1 2025 06:05pm
)
Zaraz sobie chyba zrobię również kolejną, pochmurny i zamulony dzień u mnie. Posiedzieć zamierzam raczej dłużej więc nie zaszkodzi o tej porze :)
hej. w co grasz aktualnie?
DrizztEU
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
7,271.09
#1980
Nov 1 2025 11:15am
Quote (
cbx1992 @ 1 Nov 2025 17:10
)
hej. w co grasz aktualnie?
Hej przyjacielu! Gram w Poe, wczoraj nowy ladder wystartowal, a ja uwielbiam gierki o zabijaniu potworków i zbieraniu itemków ^^ Dzisiaj jeszcze ma być strim developerów z PD2 odnośnie zbliżającego się sezonu
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
196
197
198
199
200
419
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact