Dzisiaj jadłem barszcz. Zawsze następnego dnia mam spine o kolor bo trochę krwawy wychodzi.
Krwawy Baron opuścił Kasztel Wrońce i udał się na nurkowanie w pobliskim oczku wodnym.
Ja dzisiaj dwa razy uwalniałem barabasza, rano i popołudniu raz jeszcze.
This post was edited by DrizztEU on Nov 1 2025 11:03am