d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Klasyczne Diablo 2: Lod
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 02:16pm
gracie na hc? w sensie na pd2


Ja będę grał, ale raczej na SC.
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 1 2025 03:59am
Wczoraj zalogowałem się na d2R i zrobiłem barbarzyńcę na klasiku w trybie ciotkore aka SC. Tam nikt nie gra, 0 gier zero wszystkiego :o


Edit chyba zrobię mu dziś ekspansje B)

This post was edited by kondes on Nov 1 2025 04:00am
Member
Posts: 43,590
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 1 2025 04:05am
Grałbym w PD2 gdyby grafikę poprawili.
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 1 2025 04:14am
Grałbym w PD2 gdyby grafikę poprawili.


No przecież już w diablo resurektet jest z fajną grafiką B)
Member
Posts: 43,590
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 1 2025 04:19am
No przecież już w diablo resurektet jest z fajną grafiką B)


Zgadzam się, sztos jest, ale już nudne wchuj.
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 1 2025 04:24am
Zgadzam się, sztos jest, ale już nudne wchuj.


No ja dotarłem do kostki chorych drimów i mi się znudziło B)
Member
Posts: 13,216
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Nov 1 2025 07:30am
czy ktos moze mi przyblizyc jak zrobic sobie to pd2? w arktyce dzien trwa 5h i potrzebuje czegos na dłuuuuuugie zimowe wieczory :thumbsup:
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 1 2025 07:49am
czy ktos moze mi przyblizyc jak zrobic sobie to pd2? w arktyce dzien trwa 5h i potrzebuje czegos na dłuuuuuugie zimowe wieczory :thumbsup:


przecież to łatwe jak budowa cepa
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Nov 1 2025 07:50am
czy ktos moze mi przyblizyc jak zrobic sobie to pd2? w arktyce dzien trwa 5h i potrzebuje czegos na dłuuuuuugie zimowe wieczory :thumbsup:


pd2 google :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 2 2025 12:47pm
czy ktos moze mi przyblizyc jak zrobic sobie to pd2? w arktyce dzien trwa 5h i potrzebuje czegos na dłuuuuuugie zimowe wieczory :thumbsup:


Ja mam tam konto na stronie, ale jeszcze nic z tym nie robiłem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll