Twój to może być jedynie temat o śniadaniu.
Nie wiem jaki cel ma oznaczanie nas w tym temacie, to raczej powoduje kolejne ośmieszanie tego marnego klubu.
dokładnie
nie może to być mi bardziej obojętne a ty nie możesz być w większym błędzie,przestań nas oznaczać atencjuszu
teraz manu gra z jakimiś ogórkami w strefie spadkowej, pewnie znowu będzie podnieta
jaki placz, drodzy koledzy

Znowu placz i krzyki w moim temacie drogi kolego :mellow:
dawno nie czytalem tak madrych slow na tym forum, drogi kolego