d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Netflix Wiedzmin Sezon 4
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,524
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Oct 31 2025 02:01pm
Podoba mi się mudżyn Regis, o wiele lepiej niż w grach czy książkach. Swoją drogą nie mogę się doczekać serialu HBO o harym poterze, tam Snejp będzie mudżyn. Bardzo proszę żeby zrobił ktoś wątek oficjalny potera jak będzie premiera, dziękuję


Voldemort ma być silną, zdecydowaną feministką. Nie zapominaj o tym, bo to jest równie potężny atut tego serialu, co murzyński Snape.
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 31 2025 02:05pm
Voldemort ma być silną, zdecydowaną feministką. Nie zapominaj o tym, bo to jest równie potężny atut tego serialu, co murzyński Snape.


Voldemort będzie się identyfikował jako osoba beznosa bez nosa
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 31 2025 04:01pm
Voldemort była kobietą B)
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Oct 31 2025 09:09pm
Voldemort będzie się identyfikował jako osoba beznosa bez nosa


:rofl:
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 1 2025 01:33am


chyba narazie odpuszczam, zabiore sie po swietach jak nie bedzie nic innego do ogladania
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Nov 2 2025 03:03am
ten Regis to nie czasem Morfeusz z Matrixa? Mnie i tak chyba najbardziej Triss rozpiedala =]

This post was edited by rudy on Nov 2 2025 03:03am
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 5 2025 03:17pm
ale gniot :wacko:
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 5 2025 03:37pm
ten Regis to nie czasem Morfeusz z Matrixa? Mnie i tak chyba najbardziej Triss rozpiedala =]


Mnie Sabrinka B)
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Nov 6 2025 09:08am
Mnie Sabrinka B)

No tutaj akurat z doborem aktorki nie dali ciała.


Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 7 2025 04:02pm
okazalo sie ze ja nie widzialem 3 sezonu

a ogladac 3 i 4 po przeczytaniu calego hejtu troche mi sie nie chce
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll