d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1196197198199200419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 31 2025 12:16pm
Ja zrobiłem sobie kolejną kawkę :+)
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 31 2025 12:47pm
eejjjj we warszawskim mcd maja całkiem dobra kawke nie to co na prowincji. Serio chyba warszawskie chlopaki zglaszali ze chujnia B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 31 2025 01:07pm
eejjjj we warszawskim mcd maja całkiem dobra kawke nie to co na prowincji. Serio chyba warszawskie chlopaki zglaszali ze chujnia B)


Ja byłem dzisiaj u sąsiada na kawce. Ale zajebistą zrobił B)
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 1 2025 01:30am
już po kawce
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Nov 1 2025 03:09am
Zaraz bede robił kawkę B)
Member
Posts: 8,716
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 1 2025 03:18am
Quote
Zaraz bede robił kawkę B)
spam kawka to też poproszę :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 1 2025 09:42am
Właśnie wypiłem kawkę, ciocia robiła.
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Nov 1 2025 11:05am
Zaraz sobie chyba zrobię również kolejną, pochmurny i zamulony dzień u mnie. Posiedzieć zamierzam raczej dłużej więc nie zaszkodzi o tej porze :)
Member
Posts: 30,646
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 1 2025 11:10am
Zaraz sobie chyba zrobię również kolejną, pochmurny i zamulony dzień u mnie. Posiedzieć zamierzam raczej dłużej więc nie zaszkodzi o tej porze :)


hej. w co grasz aktualnie?
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Nov 1 2025 11:15am
hej. w co grasz aktualnie?


Hej przyjacielu! Gram w Poe, wczoraj nowy ladder wystartowal, a ja uwielbiam gierki o zabijaniu potworków i zbieraniu itemków ^^ Dzisiaj jeszcze ma być strim developerów z PD2 odnośnie zbliżającego się sezonu :drool: :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev1196197198199200419Next
Add Reply New Topic New Poll