d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Klasyczne Diablo 2: Lod
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,864
Joined: Jun 6 2020
Gold: 0.00
Oct 30 2025 05:57am
Gra ktoś tam jeszcze na bnecie? Bo nie wiem czy instalować.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 05:57am
Ostatnim razem grałem 5 lat temu.
Member
Posts: 20,810
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 30 2025 05:58am
Niby po chuj tam grac?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 06:03am
zainstaluj i pobierz moda project diablo = podziekuj mi pozniej B)
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Oct 30 2025 06:07am
zainstaluj i pobierz moda project diablo = podziekuj mi pozniej B)


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum :)
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 06:23am
Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum :)


o Wielki Dryzlarzu :hail:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 06:24am
o Wielki Dryzlarzu :hail:


Dryzninho
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 30 2025 06:29am
Ja będę grał dziś B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 06:30am
Ja będę grał dziś B)


Chyba w d2r.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 06:31am
Ja będę grał dziś B)


w pd2? ja czekam na nowy sezon bo ubrałem 3 postacie i nudy...teraz ja zacznę to chyba będę handlował hr choć to ryzykowne ;)
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll