d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Defekacja - Temat Oficjalny
Prev14567811Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,262
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 29 2025 01:03am
Proszę o higienę w temacie.


Właśnie idę defekowac
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 29 2025 01:08am
Właśnie jestem w trakcie defakacji. Mój dzisiejszy problem rozwiązał napój bez zawartości cukru firmy WK dzik B)
Member
Posts: 37,054
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 29 2025 06:12am
Jak tam koledzy, kupy zdrowe? Porządne, twarde stolce?
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 29 2025 09:24am
jak Ci dziś poszło?
Member
Posts: 9,125
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 29 2025 09:46am
^Better_Living_Through_Chemistry jak Ci dziś poszło?

Perfekcyjna drogi kolego bo znakomicie sie odzywiam b)
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 29 2025 11:10am
Jak tam koledzy, kupy zdrowe? Porządne, twarde stolce?


U mnie wszystko w normie chociaż konsystencja mogła być trochę bardziej zwarta. Jednak się tym nie przejmuje bo to efekt znakomitego odżywiania B)
Member
Posts: 37,054
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 29 2025 11:53pm
Jeden mały bobek, a pół rolki zeszło na podcierkę
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 30 2025 02:50am
Właśnie sobie defakuje i na forum postuje B)
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Oct 30 2025 06:06am
Kawke wypiłem właśnie i Po spożyciu płynu o którym wspomnę więcej w innym temacie czuję, że już czas uwolnić Barabasza :)

This post was edited by DrizztEU on Oct 30 2025 06:09am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 06:07am
Kawke wypiłem właśnie i czuję, że już czas uwolnić Barabasza :)


To jak kawkę wypiłeś, to też jest od tego temat :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev14567811Next
Closed New Topic New Poll