☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Nie Będzie Niczego
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 202
Replies: 12
Track Topic
kondes
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#1
Oct 30 2025 02:57am
Żartowałem tak na prawdę nie będzie sieci 3G.
Lokalne sebixy zamierzają strajkować pod sejmem bo utrudni To im możliwość zarobkowania
A wy co na to?
This post was edited by kondes on Oct 30 2025 02:57am
Kenu_PL
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#2
Oct 30 2025 03:02am
Jejku jak oni zarabiają na 3g
tx0
Member
Posts: 6,799
Joined: Jun 26 2020
Gold
:
36,209.59
#3
Oct 30 2025 03:12am
A my na to
kondes
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#4
Oct 30 2025 05:35am
Quote (
Kenu_PL @ 30 Oct 2025 10:02
)
Jejku jak oni zarabiają na 3g
Używają starych Nokii i Sony Ericsson
Do połączeń biznesowych
Quote (
tx0 @ 30 Oct 2025 10:12
)
A my na to
https://www.youtube.com/watch?v=ICM8hdUfZA8
To jest hymn protestu pod sejmem
This post was edited by kondes on Oct 30 2025 05:35am
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#5
Oct 30 2025 05:53am
Strasznie mi to wszystko jedno, Kondziu.
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#6
Oct 30 2025 05:56am
mi net 600mb/s starcza. standardowo pobiera mi grę jakies 20-40mb/s wiec każdą gre mam w góra godzinę
Kenu_PL
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#7
Oct 30 2025 07:57am
Quote (
kondes @ Oct 30 2025 12:35pm
)
Używają starych Nokii i Sony Ericsson B)
Do połączeń biznesowych b)
To jest hymn protestu pod sejmem B)
Boję się że mówisz o czymś illegal
kondes
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#8
Oct 30 2025 08:20am
Quote (
Kenu_PL @ 30 Oct 2025 14:57
)
Boję się że mówisz o czymś illegal
Mówię ale nie mówię Kenu Polska
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#9
Oct 30 2025 02:13pm
Quote (
kondes @ Oct 30 2025 12:35pm
)
Używają starych Nokii i Sony Ericsson B)
Do połączeń biznesowych b)
To jest hymn protestu pod sejmem B)
Jeszcze rok temu korzystałem z takiej Nokii.
kondes
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#10
Oct 31 2025 12:44am
Quote (
extravagant @ 30 Oct 2025 21:13
)
Jeszcze rok temu korzystałem z takiej Nokii.
Mam 5 tego
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact