d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nie Będzie Niczego
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 30 2025 02:57am
Żartowałem tak na prawdę nie będzie sieci 3G.

Lokalne sebixy zamierzają strajkować pod sejmem bo utrudni To im możliwość zarobkowania B)

A wy co na to?

This post was edited by kondes on Oct 30 2025 02:57am
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 30 2025 03:02am
Jejku jak oni zarabiają na 3g
Member
Posts: 6,799
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 30 2025 03:12am
A my na to

Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 30 2025 05:35am
Jejku jak oni zarabiają na 3g


Używają starych Nokii i Sony Ericsson B)

Do połączeń biznesowych b)



To jest hymn protestu pod sejmem B)

This post was edited by kondes on Oct 30 2025 05:35am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 05:53am
Strasznie mi to wszystko jedno, Kondziu.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 05:56am
mi net 600mb/s starcza. standardowo pobiera mi grę jakies 20-40mb/s wiec każdą gre mam w góra godzinę B)
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 30 2025 07:57am
Używają starych Nokii i Sony Ericsson B)

Do połączeń biznesowych b)



To jest hymn protestu pod sejmem B)


Boję się że mówisz o czymś illegal
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 30 2025 08:20am
Boję się że mówisz o czymś illegal


Mówię ale nie mówię Kenu Polska B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 02:13pm
Używają starych Nokii i Sony Ericsson B)

Do połączeń biznesowych b)



To jest hymn protestu pod sejmem B)


Jeszcze rok temu korzystałem z takiej Nokii.
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 31 2025 12:44am
Jeszcze rok temu korzystałem z takiej Nokii.


Mam 5 tego B)
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll