Wódka o smaku orzecha włoskiego? Brzmi ciekawie! Jedyne, za czym tęsknię w piciu, to wszystkie te nowe trunki, które teraz pojawiły się na rynku! Jestem pewien, że wódka o smaku orzecha włoskiego smakowałaby świetnie na przykład w kawie! :)
Lol, założę się, że ten tłumacz sprawia, że brzmię jak kretyn! :lol:
Jest ok, nie martw się tym :+) o smaku orzecha, ale laskowego ja piję. Ale z orzechem włoskim też są, nawet dobre w smaku.
This post was edited by extravagant on Oct 29 2025 03:09pm