d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ale Fajnie Bez Warnów
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,096
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 29 2025 02:43pm
Witaj na wolności bratku B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 29 2025 02:54pm
Witaj na wolności bratku B)


Witaj B)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 29 2025 02:56pm
Jak najkrócej mając 0 warna? Źle mi życzysz :(


prawdziwe sigmy mają po 30-50% B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 29 2025 02:57pm
prawdziwe sigmy mają po 30-50% B)


Miałem 60 i nigdy więcej nie chcę mieć tyle.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 29 2025 03:02pm
Has cbx installed discord, do you exchange emails?


Tak, jesteśmy teraz razem na Discordzie! To nawet lepsze niż jsp, ponieważ otrzymujemy powiadomienia za każdym razem, gdy ktoś z nas ma coś do powiedzenia! :D
Member
Posts: 19,522
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Oct 29 2025 05:10pm
Tak, jesteśmy teraz razem na Discordzie! To nawet lepsze niż jsp, ponieważ otrzymujemy powiadomienia za każdym razem, gdy ktoś z nas ma coś do powiedzenia! :D


wyślij mu swojego siura a on na to odpowie siur siur jestem hentny
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll