d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev13940414243Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 29 2025 02:58pm
We chatted for a while. I drank a 100ml grapefruit vodka, not beer. It was vodka in a small 100ml bottle.


Ooo, to ma sens! Myślałem, że piwo grejpfrutowe będzie miało okropny smak, ale wódka to już zupełnie inna sprawa! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 29 2025 03:00pm
Ooo, to ma sens! Myślałem, że piwo grejpfrutowe będzie miało okropny smak, ale wódka to już zupełnie inna sprawa! :lol:


Dosyć często piję takie setki. Najczęściej o smaku orzecha.

This post was edited by extravagant on Oct 29 2025 03:01pm
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 29 2025 03:05pm
I drink hundreds of them quite often. Most often, they're walnut-flavored.


Wódka o smaku orzecha włoskiego? Brzmi ciekawie! Jedyne, za czym tęsknię w piciu, to wszystkie te nowe trunki, które teraz pojawiły się na rynku! Jestem pewien, że wódka o smaku orzecha włoskiego smakowałaby świetnie na przykład w kawie! :)

Lol, założę się, że ten tłumacz sprawia, że brzmię jak kretyn! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 29 2025 03:08pm
Wódka o smaku orzecha włoskiego? Brzmi ciekawie! Jedyne, za czym tęsknię w piciu, to wszystkie te nowe trunki, które teraz pojawiły się na rynku! Jestem pewien, że wódka o smaku orzecha włoskiego smakowałaby świetnie na przykład w kawie! :)

Lol, założę się, że ten tłumacz sprawia, że brzmię jak kretyn! :lol:


Jest ok, nie martw się tym :+) o smaku orzecha, ale laskowego ja piję. Ale z orzechem włoskim też są, nawet dobre w smaku.

This post was edited by extravagant on Oct 29 2025 03:09pm
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 29 2025 07:49pm
It's okay, don't worry about it :+) It's walnut-flavored, but I drink hazelnut. But they also have walnut flavors, and they even taste good.


Och, dobrze! Mój tłumacz ma trudności z rozróżnieniem orzechów! Ciągle podaje mi niewłaściwy rodzaj orzechów, lol! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 05:51am
Och, dobrze! Mój tłumacz ma trudności z rozróżnieniem orzechów! Ciągle podaje mi niewłaściwy rodzaj orzechów, lol! :lol:


Głupi tłumacz :P
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 08:45pm
Głupi tłumacz :P


i tak niezle sobie z nim radzi B)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 31 2025 12:15am
Stupid translator:P


Tak, mój tłumacz to kretyn! :blush:

and he's not doing so well with itB)


Zauważyłem, że mój tłumacz ma lepsze i gorsze dni! Czasami działa naprawdę dobrze, a czasami wszystko tłumaczy źle! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 31 2025 06:21am
Tak, mój tłumacz to kretyn! :blush:



Zauważyłem, że mój tłumacz ma lepsze i gorsze dni! Czasami działa naprawdę dobrze, a czasami wszystko tłumaczy źle! :lol:


30% [*]
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 2 2025 10:44pm
30% [*]


:cry: takie fajne konto i taki przystojniak :(
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243Next
Add Reply New Topic New Poll