Ty zszedłeś po drabinie, a ja się po niej wspinam! Zrezygnowałem z GC! Moderatorzy są po stronie klanu bananowego. Moderatorzy są po stronie klanu bananowego. Nie mogę więc nic zrobić! Nie mogę więc nic zrobić! Naprawdę starałem się ulepszyć to miejsce, ale klan bananowy ciągle mi przeszkadzał! Naprawdę chciałbym, żebyś uruchomił tę aplikację Discord, żebym mógł mieć tam ciebie i cbx! W tej chwili jesteś jedynym powodem, dla którego przychodzę na jsp! :)
Mój tłumacz jest do bani! :blush:
Przepraszam Cię Jay, ale nie chcę mieć discorda

to miłe, że jestem jedynym powodem, dla którego jesteś na jsp