☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Defekacja - Temat Oficjalny
Prev
1
4
5
6
7
8
11
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 803
Replies: 100
Track Topic
Kenu_PL
Member
Posts: 11,262
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#51
Oct 29 2025 01:03am
Quote (
Helthalvstor @ Oct 29 2025 07:28am
)
Proszę o higienę w temacie.
Właśnie idę defekowac
kondes
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#52
Oct 29 2025 01:08am
Właśnie jestem w trakcie defakacji. Mój dzisiejszy problem rozwiązał napój bez zawartości cukru firmy WK dzik
hef
Member
Posts: 37,054
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#53
Oct 29 2025 06:12am
Jak tam koledzy, kupy zdrowe? Porządne, twarde stolce?
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#54
Oct 29 2025 09:24am
Better_Living_Through_Chemistry
jak Ci dziś poszło?
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,125
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#55
Oct 29 2025 09:46am
Quote (
cbx1992 @ Oct 29 2025 03:24pm
)
^Better_Living_Through_Chemistry jak Ci dziś poszło?
Perfekcyjna
kupcia
drogi kolego bo znakomicie sie odzywiam
kondes
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#56
Oct 29 2025 11:10am
Quote (
hef @ 29 Oct 2025 13:12
)
Jak tam koledzy, kupy zdrowe? Porządne, twarde stolce?
U mnie wszystko w normie chociaż konsystencja mogła być trochę bardziej zwarta. Jednak się tym nie przejmuje bo to efekt znakomitego odżywiania
hef
Member
Posts: 37,054
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#57
Oct 29 2025 11:53pm
Jeden mały bobek, a pół rolki zeszło na podcierkę
kondes
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#58
Oct 30 2025 02:50am
Właśnie sobie defakuje i na forum postuje
DrizztEU
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
7,271.09
#59
Oct 30 2025 06:06am
Kawke wypiłem właśnie i
Po spożyciu płynu o którym wspomnę więcej w innym temacie czuję, że już czas uwolnić Barabasza
This post was edited by DrizztEU on Oct 30 2025 06:09am
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#60
Oct 30 2025 06:07am
Quote (
DrizztEU @ Oct 30 2025 01:06pm
)
Kawke wypiłem właśnie i czuję, że już czas uwolnić Barabasza :)
To jak kawkę wypiłeś, to też jest od tego temat :+)
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
11
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact