d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ghost Of Tsushima
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 25 2025 07:12am
Drogi kolego wysoce optymistyczna ocena B)



Drogi kolego to tym bardziej nie rozumiem w czym przeszkadzają boty :O


tutaj muszę się zgodzić z cwelem bitym czu bo pd2 zjada d2r na śniadanie B) a co do Tsushimy grafika i zadania nawet są spoko...gra jednak warta jednego przejścia B)
Member
Posts: 19,524
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Oct 25 2025 07:31am
tutaj muszę się zgodzić z cwelem bitym czu bo pd2 zjada d2r na śniadanie B) a co do Tsushimy grafika i zadania nawet są spoko...gra jednak warta jednego przejścia B)


Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 25 2025 09:56am
tutaj muszę się zgodzić z cwelem bitym czu bo pd2 zjada d2r na śniadanie B) a co do Tsushimy grafika i zadania nawet są spoko...gra jednak warta jednego przejścia B)


reported pajacu
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 25 2025 10:10am
reported pajacu


Bijcie się!!!
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 25 2025 02:04pm
tutaj muszę się zgodzić z cwelem bitym czu bo pd2 zjada d2r na śniadanie B) a co do Tsushimy grafika i zadania nawet są spoko...gra jednak warta jednego przejścia B)


:O
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 04:26pm
Do grudnia będę miał laptopa i sobie pogram w gierki :drool: czyli pewnie w diablo 2 :rolleyes:

This post was edited by extravagant on Oct 27 2025 04:26pm
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:35pm
Do grudnia będę miał laptopa i sobie pogram w gierki :drool: czyli pewnie w diablo 2 :rolleyes:


mi się śniło dzisiaj diablo 2 że moja siostra cioteczna grała z takim typkiem z gimnazjum a ja im pomagałem a Oni nie dali mi bułki :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 09:38pm
mi się śniło dzisiaj diablo 2 że moja siostra cioteczna grała z takim typkiem z gimnazjum a ja im pomagałem a Oni nie dali mi bułki :(


Śmieszne :+) oscammowali Cię na bułkę.
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 29 2025 09:02am
Nie mam 12 lat drogi kolego b)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 29 2025 10:09am
Nie mam 12 lat drogi kolego b)


Ranga w gildii mówi co innego.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll