Dalej będę bronił swojej decyzji i wolałbym eze bądź semenyo są bardziej wszechstronni , ale oczywiście będę trzymał kciuki za niego bo po mału się rozkręca i chciałbym widzieć Lśpo Cunha śpo Bruno pśpo Mbeumo aby grali obok siebie i przed nimi Sesko wtedy by to wyglądało najlepiej tyle że za nimi powinny być lepsi pomocnicy moi faworyci to Wharton i Anderson i wtedy to wyglądało by to o wiele lepiej, oczywiście casemiro ugarte out B)
Bardzo trafna analiza, drogi kolego

mądrego zawsze warto posłuchać

nie to co anty fani amatorzy footballu
