d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Defekacja - Temat Oficjalny
Prev13456711Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 28 2025 12:06pm
NIE BYŁO MNIE NA NIEGO STAĆ.


Przecież wykupiłem subskrypcję :huh:

Jak będziesz dodawał posta to zrób podgląd posta i zaptaszkuj czerwień i grubego ;)

A jak nie to do skarner akuzacji zgłaszam B)

This post was edited by kondes on Oct 28 2025 12:07pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 12:13pm
NIE BYŁO MNIE NA NIEGO STAĆ.


Możesz to naprawić w każdej chwili :angel:
Member
Posts: 10,542
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 28 2025 01:01pm
Przecież wykupiłem subskrypcję :huh:

Jak będziesz dodawał posta to zrób podgląd posta i zaptaszkuj czerwień i grubego ;)

A jak nie to do skarner akuzacji zgłaszam B)


Nie wiedziałem, że jest taka możliwość. :o

Możesz to naprawić w każdej chwili :angel:


Tyle lat na tym forum jestem, a tu takie cuda.
Swoją drogą, to kilkukrotnie miałem taką sytuację, że jak zapomniałem red/bolda dać, to jak prosiłem moda o zamknięcie tematu, by otworzyć nowy z zaczerwienioną/pogrubioną czcionką i nic wtedy nie mówił o takiej możliwości.
Przypadek? <_<

This post was edited by rurzowiak on Oct 28 2025 01:02pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 01:11pm
Nie wiedziałem, że jest taka możliwość. :o



Tyle lat na tym forum jestem, a tu takie cuda.
Swoją drogą, to kilkukrotnie miałem taką sytuację, że jak zapomniałem red/bolda dać, to jak prosiłem moda o zamknięcie tematu, by otworzyć nowy z zaczerwienioną/pogrubioną czcionką i nic wtedy nie mówił o takiej możliwości.
Przypadek? <_<


Może sam nie wiedział.
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 28 2025 01:12pm
Nie wiedziałem, że jest taka możliwość. :o



Tyle lat na tym forum jestem, a tu takie cuda.
Swoją drogą, to kilkukrotnie miałem taką sytuację, że jak zapomniałem red/bolda dać, to jak prosiłem moda o zamknięcie tematu, by otworzyć nowy z zaczerwienioną/pogrubioną czcionką i nic wtedy nie mówił o takiej możliwości.
Przypadek? <_<


Mało pomocne chłopaki B)
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Oct 28 2025 07:13pm
A mi się tak nie chcę :huh:


po dobrym włodzimierzu zawsze cisło



/e

Wspaniały temat drogi kolego !!!!!!!!
Gdybym był moderatorem to bym go przypiął na samą górę :)

This post was edited by DrizztEU on Oct 28 2025 07:14pm
Member
Posts: 37,053
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 28 2025 11:50pm
Rano trochę na siłę przed pracą, ale zawsze coś
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 29 2025 12:04am
Kurde a mnie się chce dziś defakowac, ale nie mogę kurde fajana B)
Member
Posts: 10,800
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 29 2025 12:18am
ostatnie kilka dni budze sie w nocy zeby sie poteznie zesrac
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Oct 29 2025 12:28am
Proszę o higienę w temacie.
Go Back To Polska Topic List
Prev13456711Next
Closed New Topic New Poll