Przecież wykupiłem subskrypcję :huh:
Jak będziesz dodawał posta to zrób podgląd posta i zaptaszkuj czerwień i grubego ;)
A jak nie to do skarner akuzacji zgłaszam B)
Nie wiedziałem, że jest taka możliwość.

Możesz to naprawić w każdej chwili :angel:
Tyle lat na tym forum jestem, a tu takie cuda.
Swoją drogą, to kilkukrotnie miałem taką sytuację, że jak zapomniałem red/bolda dać, to jak prosiłem moda o zamknięcie tematu, by otworzyć nowy z zaczerwienioną/pogrubioną czcionką i nic wtedy nie mówił o takiej możliwości.
Przypadek?
This post was edited by rurzowiak on Oct 28 2025 01:02pm