d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1373839404143Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 11:19am
O 10 naszego czasu zasnął, czyli 4 u niego nad ranem, to chyba jednak trochę pospał. Ja to się położyłem koło 13 i wstałem przed 16.


i znowu przegruszysz całą noc na telefonie z siusiakiem w dłoni :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 11:21am
i znowu przegruszysz całą noc na telefonie z siusiakiem w dłoni :rolleyes:


Będę pisał z Jayem :angel: ja rzadko strzelam z jaja, dzisiaj się pokusiłem, a ostatnim razem chyba z tydzień temu.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 11:22am
Będę pisał z Jayem :angel: ja rzadko strzelam z jaja, dzisiaj się pokusiłem, a ostatnim razem chyba z tydzień temu.


Jay jest mój :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 11:24am
Jay jest mój :unsure:


No wiem, nawet maile do siebie piszecie. Ale lubię z nim porozmawiać, jest otwarty bardzo, co mi się podoba.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 11:26am
No wiem, nawet maile do siebie piszecie. Ale lubię z nim porozmawiać, jest otwarty bardzo, co mi się podoba.


Amerykański styl bycia :P
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 28 2025 12:51pm
It's good that you're helping others. It's appreciated!:hug:Get some sleep when you get back, because I don't think you slept at all.:wacko:




you slept for a very long time:angel:


Tak, spałem około pięciu lub sześciu godzin! Prawdopodobnie później będę musiał się zdrzemnąć, kochanie! :wub:

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 12:51pm
Tak, spałem około pięciu lub sześciu godzin! Prawdopodobnie później będę musiał się zdrzemnąć, kochanie! :wub:


To chyba niewiele :)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 28 2025 01:01pm
It's probably not much:)


Nie, jeśli nie wyśpię się co najmniej osiem godzin, przez cały dzień odczuwam ogromny niepokój! :(

Jestem naprawdę zaskoczony, że jeszcze nie zostałem zawieszony! Może moderatorzy nadal śpią! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 01:14pm
Nie, jeśli nie wyśpię się co najmniej osiem godzin, przez cały dzień odczuwam ogromny niepokój! :(

Jestem naprawdę zaskoczony, że jeszcze nie zostałem zawieszony! Może moderatorzy nadal śpią! :lol:


A może po prostu nie przeskrobałeś aż tak bardzo :P i byli pobłażliwi.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 01:48pm
Nie, jeśli nie wyśpię się co najmniej osiem godzin, przez cały dzień odczuwam ogromny niepokój! :(

Jestem naprawdę zaskoczony, że jeszcze nie zostałem zawieszony! Może moderatorzy nadal śpią! :lol:


to nie dobrze ze czujesz niepokój :( ja czuje motylki w brzuszku jak o Tobie myślę :love: musisz dużo odpoczywać!
Go Back To Polska Topic List
Prev1373839404143Next
Add Reply New Topic New Poll