W porządku! Szczerze mówiąc, ja też nie używam Discorda! Jest tylko kilka osób na jsp, z którymi od czasu do czasu rozmawiam na Discordzie! Po prostu sugerowałem sposób, w jaki możemy pozostać w kontakcie, gdy jestem zawieszony! :)
Ostatnim razem, kiedy zostałem zawieszony, rozmawiałem z cbx1992 przez e-mail! :D
Są pewne korzyści płynące z posiadania discorda, np. umawianie się na tvt na realmie, na którym chcę grać, jak już będę miał laptopa, ale ja mimo to podziękuję. Gadałem na discordzie raptem z 5 osobami, nie porwał mnie.