d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1343536373843Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 28 2025 01:58am
Well, I believe that before we can find any rest from this life here on earth, we still have many lives ahead of us, unfortunately, which is not very optimistic,:(but at the very end there will be a reward, no one will be reincarnated forever, someday it has to end, but it may take centuries, that's how entangled we are in it.


Nie chcę w żaden sposób obrażać twoich przekonań, ale to brzmi absolutnie okropnie! Zdecydowanie nie chcę przechodzić przez to wszystko jeszcze raz! Mówię to jako osoba cierpiąca na poważne zaburzenia lękowe, lol! Jeśli reinkarnacja jest prawdziwa, mam nadzieję, że następnym razem nie będę miała zaburzeń lękowych! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 01:59am
Nie chcę w żaden sposób obrażać twoich przekonań, ale to brzmi absolutnie okropnie! Zdecydowanie nie chcę przechodzić przez to wszystko jeszcze raz! Mówię to jako osoba cierpiąca na poważne zaburzenia lękowe, lol! Jeśli reinkarnacja jest prawdziwa, mam nadzieję, że następnym razem nie będę miała zaburzeń lękowych! :lol:


Nikt nie powiedział, że będzie łatwo :) też wolałbym mieć jedno życie i do piachu.

This post was edited by extravagant on Oct 28 2025 01:59am
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 28 2025 02:03am
Nobody said it would be easy,:)so I'd rather have one life and die.


To zrozumiałe! :)

Aha, przy okazji, moderatorzy właśnie przeglądają moje posty! Na pewno zastanawiają się, jaką karę mi wymierzyć! Spodziewam się dodatkowych dziesięciu procent i prawdopodobnie co najmniej tygodniowego zawieszenia! Chciałem was tylko o tym uprzedzić! Myślę, że kiedy wrócę, będę się trzymał tylko tego podforum, bo mam już dość GC! Może przejmę też jakieś martwe podforum gdzie indziej! Wy jesteście super, ale wielu ludzi w GC jest do bani! :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 02:11am
To zrozumiałe! :)

Aha, przy okazji, moderatorzy właśnie przeglądają moje posty! Na pewno zastanawiają się, jaką karę mi wymierzyć! Spodziewam się dodatkowych dziesięciu procent i prawdopodobnie co najmniej tygodniowego zawieszenia! Chciałem was tylko o tym uprzedzić! Myślę, że kiedy wrócę, będę się trzymał tylko tego podforum, bo mam już dość GC! Może przejmę też jakieś martwe podforum gdzie indziej! Wy jesteście super, ale wielu ludzi w GC jest do bani! :(


30% to już całkiem poważna sumka. Mam nadzieję, że obejdzie się bez procentów :hug:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 28 2025 02:15am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

30% is a pretty hefty sum. I hope it doesn't involve interest.:hug:


Myślę, że zainteresowanie będzie prawdopodobnie co najmniej tygodniowym zawieszeniem! Wezwałem moderatorów, więc jestem prawie pewien, że dostanę dziesięć procent więcej! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 02:16am
Myślę, że zainteresowanie będzie prawdopodobnie co najmniej tygodniowym zawieszeniem! Wezwałem moderatorów, więc jestem prawie pewien, że dostanę dziesięć procent więcej! :blush:


Broisz, Jay :wacko:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 02:25am
Moderatorzy już teraz! :lol:

https://i.imgur.com/Xf6AvEJ.png


Jest jakaś aktywna moderatorka na tym forum? :blush:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 28 2025 02:27am
Is there an active moderator on this forum?:blush:


Mówisz o polskim forum czy GC? :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 02:27am
Mówisz o polskim forum czy GC? :)


Mówię ogólnie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1343536373843Next
Add Reply New Topic New Poll