Drogi kolego wysoce optymistyczna ocena B)
Drogi kolego to tym bardziej nie rozumiem w czym przeszkadzają boty :O
tutaj muszę się zgodzić z cwelem bitym czu bo pd2 zjada d2r na śniadanie

a co do Tsushimy grafika i zadania nawet są spoko...gra jednak warta jednego przejścia