d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1189190191192193422Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,673
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:11pm
Ja robię rozpuszczalną ze śmietaną kremówką, jak nie mam, to z mlekiem i musi być do tego koniecznie łyżeczka cukru. No Szajba miał fioła na punkcie kawy, ale to też przez fakt, że tam w tym psychiatryku nie mieliśmy czajnika i salowy nam 3 razy dziennie zalewał herbatę/kawę, to o 16 jak było ostatnie zalewanie, to Szajba musiał mieć 3 kubki w okienku naszykowane.


chciałbyś jeszcze trochę na oddziale posiedzieć? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 09:15pm
chciałbyś jeszcze trochę na oddziale posiedzieć? :mellow:


Tam się siedzi maksymalnie miesiąc jakoś, żeby się podreperować, raczej w moim przypadku na nic by się to nie zdało. Jestem w dobrej kondycji, nawet tak mi mówi mój osobisty lekarz (który nie wie, że ćpam czy piję) :rolleyes:
Member
Posts: 30,673
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:17pm
Tam się siedzi maksymalnie miesiąc jakoś, żeby się podreperować, raczej w moim przypadku na nic by się to nie zdało. Jestem w dobrej kondycji, nawet tak mi mówi mój osobisty lekarz (który nie wie, że ćpam czy piję) :rolleyes:


okłamujesz lekarza? przecież to głupota...
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 09:19pm
okłamujesz lekarza? przecież to głupota...


Tak? Będąc z nim szczery, zaraz by mnie zamknęli z powrotem w szpitalu. To lekarz sądowy przypominam. Kolesia, który był w szpitalu, a wyszedł i naćpał się fety, bo mu wyszło na testach, to go zawrócili i 1,5 roku siedział z powrotem, bo nie utrzymał abstynencji.

This post was edited by extravagant on Oct 27 2025 09:21pm
Member
Posts: 30,673
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:22pm
Tak? Będąc z nim szczery, zaraz by mnie zamknęli z powrotem w szpitalu. To lekarz sądowy przypominam.


w szpitalu dobre kakaoko dajo :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 09:24pm
w szpitalu dobre kakaoko dajo :angel:


Wolę tam mieć po prostu swoją kawę :+)
Member
Posts: 30,673
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:29pm
Wolę tam mieć po prostu swoją kawę :+)


mnie jak przywiezli i dali zastrzyk to po 5 dniach ćpania chyba 40 pare godzin spałem. nawet na obchód mnie nie budzili :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 09:32pm
mnie jak przywiezli i dali zastrzyk to po 5 dniach ćpania chyba 40 pare godzin spałem. nawet na obchód mnie nie budzili :D


Ja pamiętam, że jak pierwszym razem trafiłem, to byłem w takim stanie silnej psychozy, że pierwszego tygodnia w ogóle nie pamiętałem, w takim amoku byłem :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 01:15am
Niedługo pora sobie chyba kolejną kawkę strzelić :+)
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 28 2025 01:31am
Zaraz kończę defakacje i zabieram się za kawkę B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1189190191192193422Next
Add Reply New Topic New Poll