d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1188189190191192425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 27 2025 11:56am
Ja dziś standardowo 2 kawki B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 12:34pm
Ja dziś standardowo 2 kawki B)


Ja kupiłem tytoń, to pewnie jeszcze na jedną się skuszę.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 02:34pm
Byłem na mieście na chwilę pożyczyć komuś pieniądze i kusiła mnie taka kawka jak wrócę i zapalę do niej peta i zrobiłem ją z pół godziny temu i teraz ją dopijam.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 04:54pm
Nie wiem ile dzisiaj kawek wypiłem, ale do rekordu było daleko. Następną jutro jak wstanę :angel:
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 27 2025 08:55pm
zrobiłem sobie jedną zwykłą jedną dużą rozpuszczalna z mlekiem i cukrem :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 08:58pm
zrobiłem sobie jedną zwykłą jedną dużą rozpuszczalna z mlekiem i cukrem :rolleyes:


2 kawy zrobiłeś? Dobrze rozumiem?
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:00pm
2 kawy zrobiłeś? Dobrze rozumiem?


taa jedną taką drugą taką bo nie chce chodzić co chwilę do kuchni i Ojca budzić bo i tak ma problemy ze snem :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 09:02pm
taa jedną taką drugą taką bo nie chce chodzić co chwilę do kuchni i Ojca budzić bo i tak ma problemy ze snem :(


Aha. Nigdy w życiu sobie nie zrobiłem 2 kaw naraz. W psychiatryku byłem kilka lat temu z takim Szajbą, on potrafił 3 kawy naraz sobie zrobić, żeby mieć na potem i taką zimna pił.
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:04pm
Aha. Nigdy w życiu sobie nie zrobiłem 2 kaw naraz. W psychiatryku byłem kilka lat temu z takim Szajbą, on potrafił 3 kawy naraz sobie zrobić, żeby mieć na potem i taką zimna pił.


rozpuszczalna z mlekiem tłustym i cukrem wchodzi jak złoto. 3 nigdy też nie zrobiłem :rofl:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 09:09pm
rozpuszczalna z mlekiem tłustym i cukrem wchodzi jak złoto. 3 nigdy też nie zrobiłem :rofl:


Ja robię rozpuszczalną ze śmietaną kremówką, jak nie mam, to z mlekiem i musi być do tego koniecznie łyżeczka cukru. No Szajba miał fioła na punkcie kawy, ale to też przez fakt, że tam w tym psychiatryku nie mieliśmy czajnika i salowy nam 3 razy dziennie zalewał herbatę/kawę, to o 16 jak było ostatnie zalewanie, to Szajba musiał mieć 3 kubki w okienku naszykowane.
Go Back To Polska Topic List
Prev1188189190191192425Next
Add Reply New Topic New Poll