d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nowości Od Fifiego
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 02:29pm
Oficjalny Apel - Robie sobie dluzsza przerwe od internetu.

Prosze sie nie martwic o mnie czy zyje, bo to moja swiadoma decyzja.
Przestalem juz korzystac z telefonu, nie mam mobilnego internetu. Teraz pora na cyfrowy detox. Mam 31 lata I marzy mi sie miec swoj zestaw perkusyjny I zespol. Gdy bylem nastolatkiem mialem dwa zestawy perkusyjne... Powerbeat I gretsch. Gralem muze z fajnymi ludzmi, koncerty.

Opuszczam internety I wylogowuje sie do reala na dluzej. Wyruszam na Quest "poszukiwanie zespolu I trenowanie swoich skilli". Od dluzszego czasu trenuje duzo na swoich 3 padach treningowych. Gdy gram na zywo muze, ludzie mnie chwala. Wroce jesli uda mi sie znalezc swoj zespol i stane sie wlascicielem zestawu perkusyjnego.

Gry online, internety, czaty to wszystko to dla mnie obecnie strata czasu i energii. Marzy mi sie wyruszyc w swiat na swoja trase koncertowa. Opuszczam internety i ograniczam urzadzenia elektroniczne, zeby skupic sie na trenowaniu perkusji. Oprocz tego wrocilem ostatnio znowu do plywalnia, dzisiaj przeplynalem 1.5km, przedwczoraj dwa. Sauny, plywanie, muzyka to obecnie moja milosc.

Nie szukam juz zony ani kobiety, jesli uda mi sie znalezc zespol I grac muzyke to moze wtedy poszukam. Chcialbym zeby majac zone, to miec studio w swoim domu I zeby nasze dzieci uczyly sie od malego gry na instrumentach. Mam 31 lata, duzo czasu mi juz nie zostalo na spelnienie swoich marzen.

Takze pozdrawiam wszystkich serdecznie czytajacych ten tekst. Ja udaje sie na dluzszy spoczynek. Czasem wpadne na neta pozyczyc jakas gierke na emulator lub muzyke. Mam duzo gier i muzy do odkrycia. Jednak nie chce juz z nikim pisac przez dluzszy czas. Wole sie skupic na sobie.

Moj avatar to okladka zespolu Gojira, kawalek z tej plyty "The Art of Dying" mnie rozpierdziela, do tego ostatnio zakochalem sie w Fear Inoculum zespolu Tool, jak wchodzi kawalek Pneuma po pierwszym utworze. Troche podobne gitarowo do King Crimson Larks Tongues in Aspic, ale z wokalami Maynarda I jak spiewa We are one breath one word to niezla faze mam xD.

Takze no wylogowuje sie na dluzej, uciekam do reala. Zegnajcie. Mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc to czego szukam. Zamiast internety, telefony, baby, to muzyka i szlifowanie swoich umiejetnosci. Ciesze sie, ze nie mam baby. Odzyskalem w koncu kontrole nad swym zyciem. Nikt mna nie rzadzi I nie musze nikogo uszczesliwiac. Teraz pora na spelnianie swoich marzen.

Zaczynam zycie od nowa, zostawiam przeszlosc za soba. Nie chce kolejnych 10 lat stracic na internety i depresje, mysli samobojcze. Zadnych bab, przez ktore mi sie zyc nie chce, bo mnie olaly dla innych, bo nie jestem wystarczajaco odpowiedni.
Pora w koncu wziac sprawy w swoje rece.

Mam od Boga I losu to co trzeba, zeby zajac sie tym, co kocham.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia moze kiedys...

- Filip aka Frank Zappa aka The_Broken_Places aka monsieur aka wizard aka srynik aka cynicfm
Member
Posts: 10,526
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Oct 27 2025 02:31pm
Ile on już tych przerw od wszystkiego robił, to tylko sam Pan Buk w Niebie niebieskim tylko wie.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 02:32pm
Ile on już tych przerw od wszystkiego robił, to tylko sam Pan Buk w Niebie niebieskim tylko wie.


Człowiek - przerwa.
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Oct 27 2025 03:32pm
filip aka pogchamp
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 03:32pm
filip aka pogchamp


Nie wiem, co to znaczy.
Member
Posts: 20,811
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 27 2025 03:36pm
jebany darmozjad :D
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Oct 27 2025 03:38pm
Nie wiem, co to znaczy.


Ten post od użytkownika "Kupcia" wygląda na ofertę związaną z grą Diablo 2 Resurrected (skrót D2R). "Filip aka pogchamp" to prawdopodobnie nazwa użytkownika lub pseudonim kogoś, kto oferuje coś w tej grze – np. wspólne granie, sprzedaż konta, boostowanie czy udostępnianie gry. "My game is up on both EU/NA" oznacza, że gra jest aktywna/dostępna na serwerach europejskich (EU) i północnoamerykańskich (NA). "PM me BattleNet" to prośba o prywatną wiadomość (PM) poprzez Battle.net (platforma Blizzarda).
Dołączony gif z Imgur to pewnie mem lub animacja związana z "PogChamp" (popularny emote z Twitcha oznaczający ekscytację lub zaskoczenie), ale link jest stary i nie działa, więc to jakaś zabawna twarz z efektami.
A ten tekst poniżej "(STAN NARODOWOŚCI TUTA JMIESZKA W JEDNYM DOMU: mellow)" wygląda na jakiś dziwny, prawdopodobnie celowo zniekształcony polski żart lub mem – może parodia "stanu narodowości" czy coś w stylu "tu ta mieszanka mieszka w jednym domu: mellow" (spokojny/chill). Nie ma to większego sensu poza humorem forumowym.
Jeśli to nie to, daj więcej kontekstu, bo forumowe posty bywają chaotyczne.2.4s
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 03:44pm
Ten post od użytkownika "Kupcia" wygląda na ofertę związaną z grą Diablo 2 Resurrected (skrót D2R). "Filip aka pogchamp" to prawdopodobnie nazwa użytkownika lub pseudonim kogoś, kto oferuje coś w tej grze – np. wspólne granie, sprzedaż konta, boostowanie czy udostępnianie gry. "My game is up on both EU/NA" oznacza, że gra jest aktywna/dostępna na serwerach europejskich (EU) i północnoamerykańskich (NA). "PM me BattleNet" to prośba o prywatną wiadomość (PM) poprzez Battle.net (platforma Blizzarda).
Dołączony gif z Imgur to pewnie mem lub animacja związana z "PogChamp" (popularny emote z Twitcha oznaczający ekscytację lub zaskoczenie), ale link jest stary i nie działa, więc to jakaś zabawna twarz z efektami.
A ten tekst poniżej "(STAN NARODOWOŚCI TUTA JMIESZKA W JEDNYM DOMU: mellow)" wygląda na jakiś dziwny, prawdopodobnie celowo zniekształcony polski żart lub mem – może parodia "stanu narodowości" czy coś w stylu "tu ta mieszanka mieszka w jednym domu: mellow" (spokojny/chill). Nie ma to większego sensu poza humorem forumowym.
Jeśli to nie to, daj więcej kontekstu, bo forumowe posty bywają chaotyczne.2.4s


Teraz wszystko staje się jasne.
Member
Posts: 2,335
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 29 2025 05:57am
Ten post od użytkownika "Kupcia" wygląda na ofertę związaną z grą Diablo 2 Resurrected (skrót D2R). "Filip aka pogchamp" to prawdopodobnie nazwa użytkownika lub pseudonim kogoś, kto oferuje coś w tej grze – np. wspólne granie, sprzedaż konta, boostowanie czy udostępnianie gry. "My game is up on both EU/NA" oznacza, że gra jest aktywna/dostępna na serwerach europejskich (EU) i północnoamerykańskich (NA). "PM me BattleNet" to prośba o prywatną wiadomość (PM) poprzez Battle.net (platforma Blizzarda).
Dołączony gif z Imgur to pewnie mem lub animacja związana z "PogChamp" (popularny emote z Twitcha oznaczający ekscytację lub zaskoczenie), ale link jest stary i nie działa, więc to jakaś zabawna twarz z efektami.
A ten tekst poniżej "(STAN NARODOWOŚCI TUTA JMIESZKA W JEDNYM DOMU: mellow)" wygląda na jakiś dziwny, prawdopodobnie celowo zniekształcony polski żart lub mem – może parodia "stanu narodowości" czy coś w stylu "tu ta mieszanka mieszka w jednym domu: mellow" (spokojny/chill). Nie ma to większego sensu poza humorem forumowym.
Jeśli to nie to, daj więcej kontekstu, bo forumowe posty bywają chaotyczne.2.4s


:o
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 29 2025 06:22am
Jakieś streszczenie B)
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll