d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Defekacja - Temat Oficjalny
Prev123411Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 78,743
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 11:51am
Skoro defekacja to i papier sie przyda

https://i.imgur.com/3nzjKyH.jpeg


:thumbsup:
Member
Posts: 34,053
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 27 2025 11:56am
Właśnie wykupiłem subskrybcje tego temat B)

Jestem tuż po B)
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Oct 27 2025 01:05pm
Napisz potem jak wrażenia.


Po defekacji poszedłem na drzemkę, która miała trwać 10 minut, a skończyła się o 2.5h.

Właśnie wykupiłem subskrybcje tego temat B)

Jestem tuż po B)


B)
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 27 2025 01:53pm
Po defekacji poszedłem na drzemkę, która miała trwać 10 minut, a skończyła się o 2.5h.



B)


Wymęczyła cię ta defekacja
Member
Posts: 34,053
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 27 2025 02:27pm
Wymęczyła cię ta defekacja


Takie defakacje są najgorsze ja czasem też odsypiam po ostrtej batalii B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 03:04pm
Ja tam robię kupę co kilka dni i czuję się szczęśliwy.
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Oct 27 2025 07:18pm
Ja tam robię kupę co kilka dni i czuję się szczęśliwy.


ak to co kilka dni? :mellow: Słyszałem, że helupiarze mają problemy z wypróżnianiem się i nawet muszą żreć jakieś proszki przyspieszające sranie, bo inaczej brzuch ich boli przez zalegającą masę kałową w bebechach. :mellow:

W sumie, to ciekawe co na to fotelowy znawca od wszystkiego.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 27 2025 08:00pm
właśnie na świeżo wracam do bf6 po kupci
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 08:09pm
ak to co kilka dni? :mellow: Słyszałem, że helupiarze mają problemy z wypróżnianiem się i nawet muszą żreć jakieś proszki przyspieszające sranie, bo inaczej brzuch ich boli przez zalegającą masę kałową w bebechach. :mellow:

W sumie, to ciekawe co na to ^Kupcia fotelowy znawca od wszystkiego.


No normalnie, ja tak mam.
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 27 2025 11:27pm
Właśnie sobie siadłem i próbuje pozbyć się wczorajszego obiadu. Trzymajcie kciuki
Go Back To Polska Topic List
Prev123411Next
Closed New Topic New Poll