Przejeżdżałem przez łódź ze dwa razy i pamiętam tylko rozjebane drogi i tramwaje z lat 50. Wiało ciężką komuną, ale to było z 15 lat temu, może coś się zmieniło od tego czasu
Teraz to trudniej zobaczyć tramwaj bo wraz ze zmniejszeniem liczby mieszkańców poszła redukcja połączeń tramwajowych.
Przez 15 lat trochę niektóre budynki odremontowali, ale to miasto robotnicze, kultury tutaj nie ma - w dzień do fabryki, po robocie się najebać lub przed telewizor, ot takie łódzkie życie.