d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1282930313243Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,721
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 27 2025 05:47am
Przepraszam kochanie! Nie widziałem tego posta! Tęsknię za tobą, kochanie! Jak się masz? Kocham cię! :wub:


nie za bardzo śpię i kaszle cały czas. wstaje tylko do WC i coś zjeść :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 05:59am
nie za bardzo śpię i kaszle cały czas. wstaje tylko do WC i coś zjeść :(


Też się nie czuję najlepiej :wacko:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 27 2025 10:21am
Tak, mam teraz wolne przez następne 4 dni! :)

I don't sleep much and I cough all the time. I only get up to go to the bathroom and eat something.:(


O rany, ty też nadal jesteś chory! Przykro mi, kochanie! Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej! Bardzo za tobą tęsknię! :hug: :wub:

I don't feel well either:wacko:


Przykro mi, że też nie czujesz się dobrze, Tomek! To pewnie dlatego nie było cię wczoraj! :(
Member
Posts: 30,721
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 27 2025 10:29am
Tak, mam teraz wolne przez następne 4 dni! :)



O rany, ty też nadal jesteś chory! Przykro mi, kochanie! Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej! Bardzo za tobą tęsknię! :hug: :wub:



Przykro mi, że też nie czujesz się dobrze, Tomek! To pewnie dlatego nie było cię wczoraj! :(


Cześć. jest trochę lepiej. mogę zrobić Ci laskę :angel:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 27 2025 10:33am
Hi. It's a little better. Can I give you a blowjob?:angel:


Cieszę się, że czujesz się trochę lepiej! To musi działać w obie strony, kochanie! :o :wub:
Member
Posts: 30,721
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 27 2025 10:35am
Cieszę się, że czujesz się trochę lepiej! To musi działać w obie strony, kochanie! :o :wub:


ja wolę dawać niż brać ;) jestem dobrym chrześcijaninem w końcu :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 10:41am
Tak, mam teraz wolne przez następne 4 dni! :)



O rany, ty też nadal jesteś chory! Przykro mi, kochanie! Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej! Bardzo za tobą tęsknię! :hug: :wub:



Przykro mi, że też nie czujesz się dobrze, Tomek! To pewnie dlatego nie było cię wczoraj! :(


Rzadko mi się to zdarza, żebym nie był na jsp.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 27 2025 10:42am
I prefer to give than to receive,;)I am a good Christian after all:angel:


Będzie fajniej, jeśli uda nam się zrobić jedno i drugie! :drool:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 27 2025 10:44am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 10:45am
Tak, zastanawiałem się, gdzie wczoraj poszedłeś! :)


Miałem przyjebany dzień.
Go Back To Polska Topic List
Prev1282930313243Next
Add Reply New Topic New Poll