d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manchester United F.c
Prev1663664665666667774Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,750
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 10:11am
Przygotuj się na: :mellow:


xD
Member
Posts: 9,130
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 27 2025 11:58am
Member
Posts: 78,750
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 11:59am
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Oct 27 2025 02:24pm
bo ten temat ma 7 lat?


Przygotuj się na: :mellow:


xD


:bonk:


jaki placz, drodzy koledzy :mellow:

:mellow:


dawno nie czytalem tak madrych slow na tym forum, drogi kolego :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 02:28pm
jaki placz, drodzy koledzy :mellow:



dawno nie czytalem tak madrych slow na tym forum, drogi kolego :)


Czemu nazywasz to płaczem? :) wyjaśnij mi to, bo chyba się trochę gubisz w tym, co sam piszesz ;)
Member
Posts: 78,750
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 03:01pm
Czemu nazywasz to płaczem? :) wyjaśnij mi to, bo chyba się trochę gubisz w tym, co sam piszesz ;)


on ma coś z czerepem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 03:02pm
on ma coś z czerepem


Wciąż czekam na jakieś wyjaśnienia z jego strony, jak dalej nazwie to płaczem, to po prostu ręce opadają.
Member
Posts: 78,750
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 03:22pm
Wciąż czekam na jakieś wyjaśnienia z jego strony, jak dalej nazwie to płaczem, to po prostu ręce opadają.


ma swój świat no
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 03:24pm
ma swój świat no


Chyba tak :+)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 10:52am
Dalej będę bronił swojej decyzji i wolałbym eze bądź semenyo są bardziej wszechstronni , ale oczywiście będę trzymał kciuki za niego bo po mału się rozkręca i chciałbym widzieć Lśpo Cunha śpo Bruno pśpo Mbeumo aby grali obok siebie i przed nimi Sesko wtedy by to wyglądało najlepiej tyle że za nimi powinny być lepsi pomocnicy moi faworyci to Wharton i Anderson i wtedy to wyglądało by to o wiele lepiej, oczywiście casemiro ugarte out B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1663664665666667774Next
Add Reply New Topic New Poll