d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manchester United F.c
Prev1662663664665666774Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,544
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2025 07:26am
Co się stało, co się stało
coś nade mną przeleciało.
Rozbolała mnie dziś głowa
ktoś mnie kurwa przelobował
kto tak piękne bramki puszcza?

Oczywiście... Senne Lammens!

:(
Member
Posts: 9,137
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 27 2025 07:42am
a w temacie brak zmian,nie dyskutujecie na temat zespołu więc ja bym :locked:

Gdyby anty fani przestali tutaj wchodzic, plakac i krzyczec to temat bylby o wiele bardziej przyjemny drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 27 2025 08:04am
Gdyby anty fani przestali tutaj wchodzic, plakac i krzyczec to temat bylby o wiele bardziej przyjemny drogi kolego :mellow: ^czu ^extravagant ^funy ^przykrasprawa ^hef ^rurzowiak ^colos


ostatnio też 2 strony wcześniej pisałem,żeby zamknąć temat bo tak jak i tym razem coś mnie tknęło żeby sprawdzić co tutaj się dzieje,zaznaczam że nigdy tutaj nie wchodzę bo mnie piłka nie interesuje i widzę że temat mocno wzbudza nienawiść więc i tym razem apeluje o :locked:



This post was edited by colos on Oct 27 2025 08:05am
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 08:18am
Gdyby anty fani przestali tutaj wchodzic, plakac i krzyczec to temat bylby o wiele bardziej przyjemny drogi kolego :mellow: ^czu ^extravagant ^funy ^przykrasprawa ^hef ^rurzowiak ^colos


antyfanów manu to ty szukaj w niebieskiej części manchesteru pajacu
Member
Posts: 9,137
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:12am
ostatnio też 2 strony wcześniej pisałem,żeby zamknąć temat bo tak jak i tym razem coś mnie tknęło żeby sprawdzić co tutaj się dzieje,zaznaczam że nigdy tutaj nie wchodzę bo mnie piłka nie interesuje i widzę że temat mocno wzbudza nienawiść więc i tym razem apeluje o :locked:

Wykluczam wniosek zamkniecia drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 9,137
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:48am
antyfanów manu to ty szukaj w niebieskiej części manchesteru pajacu

Ciebie drogi kolego bardziej cieszy porazka Manchesteru United, ktorej nie pamietam kiedy ostatnio miala miejsce, niz wygrana twojej druzyny :mellow:
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 09:51am
Ciebie drogi kolego bardziej cieszy porazka Manchesteru United, ktorej nie pamietam kiedy ostatnio miala miejsce, niz wygrana twojej druzyny :mellow:


mnie interesuje tylko FC Barcelona, innym ligom się tylko przypatruję od czasu do czasu

fake edit: No i Champions League, gdzie twojej drużyny od lat nie widuję, a to najlepsze rozgrywki na świecie bez dwóch zdań
Member
Posts: 9,137
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 27 2025 09:58am
mnie interesuje tylko FC Barcelona, innym ligom się tylko przypatruję od czasu do czasu

fake edit: No i Champions League, gdzie twojej drużyny od lat nie widuję, a to najlepsze rozgrywki na świecie bez dwóch zdań

Masz wiecej postow w tym temacie niz o tym o fc barcelonie drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 10:09am
Masz wiecej postow w tym temacie niz o tym o fc barcelonie drogi kolego :mellow:


bo ten temat ma 7 lat?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 10:10am
bo ten temat ma 7 lat?


Przygotuj się na: :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev1662663664665666774Next
Add Reply New Topic New Poll