☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Manchester United F.c
Prev
1
662
663
664
665
666
774
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 114265
Replies: 7737
Track Topic
rurzowiak
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#6631
Oct 27 2025 07:26am
Co się stało, co się stało
coś nade mną przeleciało.
Rozbolała mnie dziś głowa
ktoś mnie kurwa przelobował
kto tak piękne bramki puszcza?
Oczywiście... Senne Lammens!
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#6632
Oct 27 2025 07:42am
Quote (
colos @ Oct 27 2025 01:23pm
)
a w temacie brak zmian,nie dyskutujecie na temat zespołu więc ja bym :locked:
Gdyby anty fani przestali tutaj wchodzic, plakac i krzyczec to temat bylby o wiele bardziej przyjemny drogi kolego
czu
extravagant
funy
przykrasprawa
hef
rurzowiak
colos
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#6633
Oct 27 2025 08:04am
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ 27 Oct 2025 14:42
)
Gdyby anty fani przestali tutaj wchodzic, plakac i krzyczec to temat bylby o wiele bardziej przyjemny drogi kolego :mellow: ^czu ^extravagant ^funy ^przykrasprawa ^hef ^rurzowiak ^colos
ostatnio też 2 strony wcześniej pisałem,żeby zamknąć temat bo tak jak i tym razem coś mnie tknęło żeby sprawdzić co tutaj się dzieje,zaznaczam że nigdy tutaj nie wchodzę bo mnie piłka nie interesuje i widzę że temat mocno wzbudza nienawiść więc i tym razem apeluje o
This post was edited by colos on Oct 27 2025 08:05am
czu
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#6634
Oct 27 2025 08:18am
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ 27 Oct 2025 14:42
)
Gdyby anty fani przestali tutaj wchodzic, plakac i krzyczec to temat bylby o wiele bardziej przyjemny drogi kolego :mellow: ^czu ^extravagant ^funy ^przykrasprawa ^hef ^rurzowiak ^colos
antyfanów manu to ty szukaj w niebieskiej części manchesteru pajacu
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#6635
Oct 27 2025 09:12am
Quote (
colos @ Oct 27 2025 02:04pm
)
ostatnio też 2 strony wcześniej pisałem,żeby zamknąć temat bo tak jak i tym razem coś mnie tknęło żeby sprawdzić co tutaj się dzieje,zaznaczam że nigdy tutaj nie wchodzę bo mnie piłka nie interesuje i widzę że temat mocno wzbudza nienawiść więc i tym razem apeluje o :locked:
Wykluczam wniosek zamkniecia drogi kolego
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#6636
Oct 27 2025 09:48am
Quote (
czu @ Oct 27 2025 02:18pm
)
antyfanów manu to ty szukaj w niebieskiej części manchesteru pajacu
Ciebie drogi kolego bardziej cieszy porazka Manchesteru United, ktorej nie pamietam kiedy ostatnio miala miejsce, niz wygrana twojej druzyny
czu
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#6637
Oct 27 2025 09:51am
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ 27 Oct 2025 16:48
)
Ciebie drogi kolego bardziej cieszy porazka Manchesteru United, ktorej nie pamietam kiedy ostatnio miala miejsce, niz wygrana twojej druzyny :mellow:
mnie interesuje tylko FC Barcelona, innym ligom się tylko przypatruję od czasu do czasu
fake edit: No i Champions League, gdzie twojej drużyny od lat nie widuję, a to najlepsze rozgrywki na świecie bez dwóch zdań
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#6638
Oct 27 2025 09:58am
Quote (
czu @ Oct 27 2025 03:51pm
)
mnie interesuje tylko FC Barcelona, innym ligom się tylko przypatruję od czasu do czasu
fake edit: No i Champions League, gdzie twojej drużyny od lat nie widuję, a to najlepsze rozgrywki na świecie bez dwóch zdań
Masz wiecej postow w tym temacie niz o tym o fc barcelonie drogi kolego
czu
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#6639
Oct 27 2025 10:09am
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ 27 Oct 2025 16:58
)
Masz wiecej postow w tym temacie niz o tym o fc barcelonie drogi kolego :mellow:
bo ten temat ma 7 lat?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#6640
Oct 27 2025 10:10am
Quote (
czu @ Oct 27 2025 05:09pm
)
bo ten temat ma 7 lat?
Przygotuj się na:
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
662
663
664
665
666
774
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact