Tak, mam teraz wolne przez następne 4 dni! :)
O rany, ty też nadal jesteś chory! Przykro mi, kochanie! Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej! Bardzo za tobą tęsknię! :hug: :wub:
Przykro mi, że też nie czujesz się dobrze, Tomek! To pewnie dlatego nie było cię wczoraj! :(
Rzadko mi się to zdarza, żebym nie był na jsp.