Chciałbym to robić! Powinienem się tym zainteresować! Ułatwiłoby mi to znacznie publikowanie postów! :lol:
Właściwie używam osobnej aplikacji, która tłumaczy dla mnie, a potem kopiuję i wklejam! :)
Translation: I'd love to do that! I should look into it! It would make posting so much easier!
I actually use a separate app that translates for me, and then I copy and paste
Also doesn't seem like last hope is too fond of your polish spamming