d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jest Ciekawego W Lodzi
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 21 2025 02:26pm
Bd tam przez jakis czas i se mysle co warto zobaczyc i zwiedzic np no nie wiem jakies lokale fajne? :unsure:
Member
Posts: 10,801
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 21 2025 02:33pm


polecam na dworzec łka sie przejsc najlepiej jak jest mecz widzew lub łks i zaczac wyzywac grajaca druzyne (jak widzew to duzo wieksza szansa na wpierdol, bo wiekszosc fanow widzewa zjezdza z poza łodzi (wiesniaki) ) B)

inb4 ironfistur mowiacy ze on nic nie poleca bo nie wychodzi z domu a jak wychodzi to oszczedza

This post was edited by firstmurloc on Oct 21 2025 02:35pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 21 2025 03:29pm
Łódź to miasto dla podludzi.
Pozdrawiam
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 21 2025 03:41pm
Łódź to miasto dla podludzi.
Pozdrawiam


No ok nie przeprowadzam sie tam bd tyko mieszkal przez chwile... -_-
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 21 2025 03:50pm
Byłem kiedyś w 2013 roku w Łodzi na odwyku, tak to nie wiem nawet, co tam jest, jedynie wiem, że stamtąd jest , i - może oni coś powiedzą :+)
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Oct 26 2025 11:18am
Aquapark fala jest spoko.
Orientarium (zoo) z rekinami warto zobaczyć, teraz chyba jest tam wystawa świetlna.
Z jedzenia to lubię Berlin kebap (manufaktura, port Łódź), ujdzie też zahir kebab. W beerhalle dobre piwo i jakieś jedzenie jako dodatek spoko. Lubię też zjeść w the mexican.
W manufakturze spoko kręgielnia i kino.
Po pubach już nie chodzę to nie powiem. Na Piotrkowskiej jest ich trochę.
W sąsiednich Pabianicach masz pizzerie z rankingu top50 pizzerii na świecie.
Obok w Rzgowie fajny zadaszony park rozrywki Mandoria, tylko pojedź w jakiś dzień gdzie dzieciaki w szkole bo kurwicy dostaniesz w kolejkach gdzie jeden przez drugiego się przepycha.
Wiem niewiele tego, szału nie robi ale co poradzić.
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 26 2025 11:39am
siora mojej tam mieszka i w marcu byliśmy na 3 dni,byliśmy w kawiarni w klimacie harrego pottera,tyle nazwiedzaliśmy tylko,ale fajne osiedle mieli bo mieszkali w blokach co wyglądały jak ten prostokątny xbox i w tle dookoła pełno większych bloków,na balkonie z bluncikiem widoczek był zacny
Member
Posts: 10,544
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 26 2025 11:57am
Kiedyś dużo rzydołaków tam było.
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Oct 26 2025 12:16pm
Leży niedaleko Zgierza =]
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 26 2025 01:55pm
Aquapark fala jest spoko.
Orientarium (zoo) z rekinami warto zobaczyć, teraz chyba jest tam wystawa świetlna.
Z jedzenia to lubię Berlin kebap (manufaktura, port Łódź), ujdzie też zahir kebab. W beerhalle dobre piwo i jakieś jedzenie jako dodatek spoko. Lubię też zjeść w the mexican.
W manufakturze spoko kręgielnia i kino.
Po pubach już nie chodzę to nie powiem. Na Piotrkowskiej jest ich trochę.
W sąsiednich Pabianicach masz pizzerie z rankingu top50 pizzerii na świecie.
Obok w Rzgowie fajny zadaszony park rozrywki Mandoria, tylko pojedź w jakiś dzień gdzie dzieciaki w szkole bo kurwicy dostaniesz w kolejkach gdzie jeden przez drugiego się przepycha.
Wiem niewiele tego, szału nie robi ale co poradzić.


Dzieki za wartosciowy post
Mozesz usiasc mi na mordzie ale tylko raz
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll